The Ark of Craft 2: Jurassic Survival Island v1.3.4 APK Hile

Bu bir kıyametten daha beter .. Ya dünyadaki son günün ise? Şimdi tek başına bir adada hayatta kalmak zorundasın. Bu sadece ıssız bir ada değil. Bu ada tehlikeli dinozorların yaşadığı yerdir. Sen adada duran son adamsın. Hayatta kalabilir misin? Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve çevrimiçi bir ark hayatta kalma adasının inanılmaz gerçekliğini yaşama şansı. Adayı keşfedin! Kaynakları kullanarak dinozorları ve antik hayvanları avlamak için silahlar üretebilirsiniz. Dinozorları evcilleştirmeye ve kendi evini inşa etmeye çalış!

Bu daha gelişmiş 3D grafikler, serin silahlar ve tehlikeli dinozorlar çevrimiçi popüler bir “Zanaat: Dinozorlar Survival Island Serisi Ark” yeni bir evrim versiyonu. Hayatta kalan oyunları seviyor musun? Bu en iyi 2017 hayatta kalma ücretsiz oyun. İnternet olmadan oynayabilirsiniz.

Ada Survival oyun özellikleri:

Gizemli mağaralar: Bir dino mağarası bul ve nadir malzemeleri topla

Eski mağaraları tehlikeli ejderhalarla ve nadir kaynaklarla keşfedin. Yeni dinozor türlerini keşfedin!
Nadir kaynakları, el aletleri ve silahları toplayın, kendi evinizi oluşturun. Hayatta kalmak için hepsine ihtiyacın var.

?New harika 3D grafikler

Yeni oyunda Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve 3D’de yüksek çözünürlüklü grafiklerin en yeni versiyonunu yaşayabilirsiniz. Adada hayatta kalma 2017, her zamankinden daha gerçekçi hissediyor. Sadece jura ormanları, dev orman ormanları, devasa ejderhalar ve antik hayvanlar tarafından çevrelenmiş kayıp bir pas madenini bulmayı hayal edin. Bu en gerçekçi hayatta kalma oyunlarından biridir. Tyrex ve kılıç dişi kaplanı seni arıyor ..

 

? Düzinelerce yeni silah ve hayati kaynaklar

MOD:

All Currency + No ads

DOWNLOAD:

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve v1.3.4 (Mod Apk Money) – RACATY LINK

admin

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *