Sudden Strike 4 Hile Oyun indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Süper HP

Numpad 2: Zayıf HP

Numpad 3: Büyük Çatışma Güçlendirme Noktaları

Numpad 4: Tüm Kampanya Disiplinlerini Verin

Numpad 5: Sınırsız Cephane ve Öğeler

Numpad 6: Sınırsız Yakıt

Numpad 7: Yenilmez Ordu

Numpad 8: Savaşın Sis’ini Kaldır

Notlar:

Numpad 1: Süper HP – Bu seçenek yalnızca FIRST oyununu duraklatırsanız çalışır ve ‘beklet’. Oyunu duraklatmak için SPACE tuşuna basın, daha sonra başka birimin seçili olmadığından emin olun ve ardından bu seçeneği A modunda ON (AÇIK) ve ardından MOUSE A birimi (FUSE) üzerine getirerek etkilenmesini sağlayın. Sadece etkilenmek istediğiniz birimin üzerinde olduğunuza ve birimler grubunun seçilmediğine dikkat edin. Etkilemek istediğiniz tüm birimleri etkiledikten sonra, BACK OFF (GERİ KAPALI) seçeneğini değiştirin ve oyunu tekrar devreye sokmak için SPACE (Ara boşluk) tuşuna basın.

Numpad 2: Zayıf HP – Bu seçenek yalnızca FIRST oyununu duraklatırsanız çalışacak ve “beklemeye” devam edecektir. Oyunu duraklatmak için SPACE tuşuna basın, daha sonra başka birimin seçili olmadığından emin olun ve ardından bu seçeneği A modunda ON (AÇIK) ve ardından MOUSE A birimi (FUSE) üzerine getirerek etkilenmesini sağlayın. Sadece etkilenmek istediğiniz birimin üzerinde olduğunuza ve birimler grubunun seçilmediğine dikkat edin. Etkilemek istediğiniz tüm birimleri etkiledikten sonra, BACK OFF (GERİ KAPALI) seçeneğini değiştirin ve oyunu tekrar devreye sokmak için SPACE (Ara boşluk) tuşuna basın.

Numpad 3: Massive Çatışma Güçlendirme Noktaları – çatışma sırasında maç başladıktan sonra bunu değiştirip, keşif, paraşütçüler, grev vs. çağırmaya başlayabilirsiniz.

Numpad 4: Tüm Kampanya Disiplinlerini Verin – kampanya görevine girmeden önce açık konuma getirin, burada disiplin puanlarını harcayabilir ve tüm disiplinlerin etkinleştirildiğini unutmayın. Kampanya görevini başlatmadan önce her alanın kontrol edildiğini görmek için her disiplin alanını kontrol edebilirsiniz.

Numpad 5: Sınırsız cephane ve Öğeler – ateş ettiğinizden veya en az bir öğeyi kullandığınızı veya bir kez silah ateş ettiğinizden emin olun ve daha sonra çoğu silah ve öğenin sınırsız olduğu bu noktada ve arasında geçiş yapın.

Numpad 6: Sınırsız Yakıt – Bir aracın en az bir kez hareket ettirildiğinden ve çoğu araçta sınırsız yakıt bulunduğundan emin olun.

Numpad 7: Yenilmez Ordu – bunu değiştirin ve birlikleriniz hasarsızdır.

Numpad 8: Savaşın Sis Kaldır – açıp bir an bekleyin ve haritanın çoğu açığa çıkar. Oyunun tüm birimleri aynı anda göstermesi ve kontrol etmesi nedeniyle, bir kare hızı performans vuruşu olduğundan, gerektiğinde kullanın.

İNDİR:

Sudden Strike 4 Hile Oyun indir

admin

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *