Mobile Empire Hile Oyun indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Maaş Giderleri Yok

Numpad 2: İşletim Giderleri Yok

Numpad 3: Massive Satış Geliri

Numpad 4: Dükkan Yetenekleri Maliyet Hiçbir Şey

Numpad 5: Kredilerin Geri Ödemesi Yok

Numpad 6: Sınırsız Enerji Tasarım Noktaları

Numpad 7: Sınırsız Enerji Yazılım Noktaları

Notlar:

Numpad 1: Ücret Gideri yok – maaş giderlerinin en az bir kez açıldığını gösteren bir haftalık / aylık raporunuz olması gerekir. Ardından, bu ayarı değiştirin ve artık hiçbir şeye mal olmayacaksınız.

Numpad 2: İşletim Giderleri Yok – işletme giderlerinin en az bir kez açıldığını gösteren bir haftalık / aylık raporunuz olması gerekir. Ardından, bu ayarı değiştirin ve artık hiçbir şeye mal olmayacaksınız.

Numpad 3: Massive Sales Income – bir telefonunuzun tamamlanmış olması ve satış başlamış olması ve telefonun satışlarını en az bir kez gösteren bir rapor olması durumunda bunu değiştirin ve satışlarınızı inanılmaz yapın.

Numpad 4: Mağaza Yetenekleri Maliyet Hiçbir şey – en az bir yetenek satın aldıktan sonra bunu değiştirin ve ondan herhangi bir şey almadan satın alabilirsiniz.

Numpad 5: Kredilerin Geri Ödemesi Yok – Geçerli oyununuz sırasında en az bir kredi tamamlamış olmanız gerekebilir. Açıp kapatın ve sonra yeni bir kredi başlattığınızda, zaman geri ödenecekse, tutar 0’dır.

Numpad 6: Sınırsız Enerji Tasarım Noktaları – telefon yazılım kaydırıcılarını tasarlarken enerji noktalarını bölerken kaydırıcıyı kullanın, ardından bu ayarı açık konuma getirin ve tüm kaydırıcıları 100’e ayarlayabilirsiniz.

Numpad 7: Sınırsız Enerji Yazılım Noktaları – Telefonu tasarlarken enerji noktalarını bölerken kaydırıcıyı kullanın, ardından bu tuşu açık konuma getirin ve tüm kaydırıcıları 100’e ayarlayabilirsiniz.

İNDİR:

Mobile Empire Hile Oyun indir

admin

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *