Hopeless Land: Fight for Survival APK Hile indir

Daha önce hiç denemediğiniz bir savaş royale mobil çekim oyunu – Bir hayatta kalma oyununda aynı anda 121 oyuncuyu destekleyebilen Hopeless Land. Umutsuz Topraktaki birçok ustaca oyun özelliği: savaş alanında özel Asya mimarilerinin çeşitli yerlerine; Helikopteri sürün ve daha önce hiç denemediğiniz hava-kara dövüşünü deneyimleyin; Kolay kullanım ile ultra serin çekim hislerinin tadını çıkarın; Ne tür cep telefonu kullanıyor olursanız olun, cihaz engelleri yok, umutsuz topraklarda sonuncusu hayatta kalmaya çalışın!

======
Bizimle iletişime geçin:
Facebook’ta bizi beğenin: https://www.facebook.com/HopelessLand.Game
YouTube’da bize abone olun:
https://www.youtube.com/channel/UCGxAt0FBhGHtBIFwuA3Jv_w
Müşteri hizmetleri e-posta: hopelessland@herogame.com
========================

— Oyun özellikleri —
Daha yoğun ve daha stratejik bir savaş royale oyunu denemek ve daha basit bir işlem yapmak istiyorsanız, tereddüt etmeyin, indirin ve bir savaşçı Umutsuz Toprak olun! Rastgelelik ve eğlencenin birleşimi size sonsuz olasılıklar getirir. Ama tek kuralın hayatta kalma olduğunu hatırla, sonuncuya hayatta kalma!

Vs 1vs100, Gücünü ve Şansını Test Et
121 oyuncu tehlikeli umutsuz adaya paraşütle, sadece takım arkadaşların, mükemmel stratejilerin ve elindeki silahların olduğuna inanabilirsin! Mükemmel stratejiler, güçlü bir uygulama ve şans biraz zafer demir triangel! Son güvenli bölgeye geçelim, düşmanları sonlandırın, en yüksek ihtişam için savaşın!

Design Özel Tasarlanmış Savaş Alanı ve Yepyeni Araçlar
Umutsuz topraklarda, gerçekten yapılardan esinlenen çeşitli Asya tarzı binalar bulunabilir. En uygun ve en tanıdık savaş alanını bulun, hayatta kalma yolculuğunuza başlayın. Land Air Sea Warfare, daha önce başka bir mobileshooting oyunda hiç sürmediğiniz yeni hava taşıtı – helikopter. Güçlü manevra kabiliyeti, düşman yakalamada ya da savaş alanından tahliye edilmesinde size yardımcı olabilir.

MOD:
1. Aimbot Headshot
2. No Spread
3. No Root
4. AntiBan

DOWNLOAD:

Hopeless Land: Fight for Survival v1.0 Mod Apk – DROPLOAD

Hopeless Land: Fight for Survival v1.0 Mod Apk – ZIPPYSHARE

Hopeless Land: Fight for Survival v1.0 Mod Apk – DRIVE LINK

Hopeless Land: Fight for Survival v1.0 Mod Apk – RACATY LINK

OBB:

Hopeless Land: Fight for Survival v1.0 Mod Apk – DROPLOAD

admin

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *